czwartek, 7 października 2010

Portfele Inwestorów - Misja

Jako że sam chętnie czytam podsumowania innych inwestujących na blogach, wpadłem na pomysł utworzenia portalu, na którym będą znajdować się wszystkie portfele inwestorów w jednym miejscu, będzie można porównać, kto ile dopłacił. ile zyskał, kto stracił i wiele innych ciekawych informacji, znajdować się będzie na tym portalu.

Chcę by ten blogo-portal był profesjonalnym miejscem dla spotkań wszystkich inwestujących blogowiczów i nie tylko.
Tak wiec zapraszam do brania udziału w portfelo-mani.

20 komentarzy:

 1. O widzę że bym był na 3 miejscu jakbym publikował kwotę zarządzanego kapitału nawet z realną szansą na drugie miejsce

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się ten pomysł. Chętnie będę zaglądał, aczkolwiek nie wydaje mi się aby lista top grubasów zmieniała się jakoś mocno, bo różnice między poszczególnymi miejscami są dość duże.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się że Tobie także podoba się Mój pomysł.

  Będzie kilka list np. największe wzrosty, największe wpłaty, największa obsuwa i inne, które w trakcie rozwoju serwisu będą powstawać. Wszystko przyjdzie z czasem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm, zaczynam się zastanawiać, czy przypadkiem nie upublicznić swojego portfela :) Trzecie miejsce od razu, chyba że PrivFunds mnie przeskoczy :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Decyzja należy do Ciebie Topola, jak widać jest tutaj zaledwie kilka portfeli na początek, jakie na szybko znalazłem na necie.

  OdpowiedzUsuń
 6. @ Zniechęcony u góry masz podstronę "Dołącz" już Cię dodałem i proszę kolejne osoby chcące dołączyć do Rankingu by kierowały swoją chęć wzięcia udziału wg. tam zamieszczonych instrukcji.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawy pomysł. Oby tylko wszyscy publikowali zgodnie z prawdą...

  OdpowiedzUsuń
 8. ok. to już będę wiedział. mój cel, do końca roku, wejść na podium :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dobrze wiem, że wielkość portfela wcale nie znaczy o jego jakości i zdolności do generowania zysków. Dlatego z niecierpliwością czekam na nowe statystyki, w których będzie można porównać portfele w innych kategoriach. A pomysł rzeczywiście fajny i mi również się podoba. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. @ Zdzichu - nie widzę powodu by jakiś poważny inwestor z zaglądających tutaj, miał by podawać nieprawdziwe informacje. Też liczę na to, że każdy będzie podawał prawdziwe informacje.

  @ Zniechęcony to życzę powodzenia w zdobyciu 1go miejsca. Masz jakiś plan ?

  @ Tomek jest tak jak piszesz, tylko proszę o wyrozumiałość wszystko przyjdzie w swoim czasie, wkładam w ten portal całego Siebie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ok jak już istnieje taki ranking to wracam do publikacji wartości portfela .Stan na dzień dzisiejszy 50 831,76 PLN

  OdpowiedzUsuń
 12. taa. teraz wszyscy zaczną publikować swoje portfele, to nawet nie będę w pierwszej 10 :)

  OdpowiedzUsuń
 13. kolejny fajny pomysł na pobudzenie społeczności bloggerów. dziękuje za zaproszenie, ale planuję, że mój portfel będzie niedługo sukcesywnie szczuplał, ponieważ mam zamiar kupić dużo wolnego czasu, więc nie chcę się dołować. Ale ranking będę odwiedzać na pewno

  OdpowiedzUsuń
 14. Pomysł bardzo trafiony! Mam nadzieję, że będzie to dla mnie kolejna motywacja do działania - uskuteczniania portfela i wypracowywanych zysków:). Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 15. bardzo fajny pomysł, dołączam się do tego rankingu :)

  OdpowiedzUsuń
 16. A co mi tam dodaj mnie! Od razu 4 miejsce :P Stan portfela 25,507.55 PLN na datę 05.11.2010r o 23:00 ;]

  PS. Mam pomysł by sumować wszystkie portfele. Może razem uciułamy ten milion :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam,
  dość ciekawy projekt, działa motywująco. Czy mógłbym się przyłączyć?

  OdpowiedzUsuń